Lezártuk a Kreatív olvasókutatását, köszönjük a válaszokat! Sokan reagáltatok, mondtátok el a véleményeteket, írtátok meg javaslataitokat. Most rajtunk a sor, hogy az összes észrevételt komolyan vegyük, az ötleteket használjuk, az elvárásoknak megfeleljünk.
De kezdjük azzal, hogy folytatjuk azt, ami most elindult, csak kicsit másként:
május 11-én 17 órától a Kreatív csapata szeretettel vár mindenkit, akit a szakma, a lapunk, általában a kommunikáció jelene és jövője érdekel egy kötetlen beszélgetésre a Semmi extra étterem kistermében (III. kerület, Lajos utca 46).
Örülnénk, ha eljönnél, személyesen is megismernénk egymást, találkoznál olyanokkal, akiket talán rég láttál, esetleg még soha, de érdekel, milyen lehet.
Fontos vagy nekünk, fontos a véleményed, oszd meg velünk, vitassuk meg.

