Becsült olvasási idő: 0 perc
Gerendai tulajdonos a Wampban

Gerendai Károly magánbefektetőként tulajdonrészt vásárolt a Wampban.

Gerendai Károly üzletember, a Sziget tulajdonos-ügyvezetője szakmai magánbefektetőként tulajdonrészt vásárolt a Wamp dizájnszervezetben – jelentette be a cég.

A hat évvel ezelőtt elindult dizájnvásár és dizájnereket foglalkoztató vállalkozás szerint Gerendai beszállásával új időszámítás kezdődik a Wamp életében. A közlemény szerint nemcsak portfolióbővülést és minőségnövekedést szeretnének, hanem a nemzetközi piacon is életképes márkát akarnak felépíteni.

A tervek között szerepel továbbá a vásárok gyakoribb megrendezése, kiszámíthatóbb időzítése is, valamint a Wampon belül további almárkák létrehozása is.