Becsült olvasási idő: 2 perc
Geréb mellett tüntettek New Yorkban

Mintegy kéttucatnyian tartottak békés tüntetést hétfőn a New Yorki magyar főkonzulátus épületénél Geréb Ágnes szülésznő szabadon bocsátása és az otthonszülés magyarországi engedélyezése mellett.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!