A Reklám- és Marketingkupának nevezett verseny védnöke Urbán Zsolt, a Magyar Reklámszövetség elnöke. A kreatívszakma csapatai egyfelől szerepelnek a verseny abszolút eredménylistájában, másfelől külön is értékelik és díjazzák az egymás között elért eredmények alapján.
A díjkiosztóra nem a versenyen, hanem egy külön erre az alkalomra szervezett eseményen kerül sor, amelyre minden résztvevő csapatot meghívnak. Itt mindkét táv I-III. helyezett férfi és női csapatai serleget kapnak, a további váltók pedig névre szóló oklevelet vehetnek át a verseny védnökétől és a BSI vezetőitől.
A verseny június 14.-én, vasárnap lesz. A rajt/cél helyszíne a budapesti 56-osok tere.
A Reklám-Marketing Kupára a Futanet.hu Nevezés menüjében lehet nevezni, a nevezési lapra rá kell írni, hogy Reklám-Marketing. Online vagy email-es nevezés esetén a megjegyzés-rovatba kell beírni.
