A Szent Margit Kórház jutalmazta a sportoló, az egészségükért tenni kész kerületi lakosokat. Az egyéni futóversenyek győzteseit egy-egy 100 ezer forintos értékű menedzserszűréssel díjaztuk.
Félmaraton női korosztályos első helyezettjei: Tóth Zsófia, Almási Éva, Pintérné Mészáros Anikó, Schweigert Árpádné Ibolya, a férfi korosztályos győztesek: Csontos Imre, Pajor Gábor, Makár László, Nagy László. A futófesztivál 7 kilométeres távján a nőknél Sztipanov Alexandra, a férfiaknál Dezső Sándor ért be elsőnek.
Mindenkinek gratulálunk a teljesítményhez, és várjuk jelentkezésüket a VIP szűrésre.
