Becsült olvasási idő: 0 perc
Friderikusz ismét a TV2-re megy

TV2-s műsorhoz igazol Friderikusz Sándor, miután az RTL2-vel lejár az éves szerződése - írja a Blikk. Az Ének iskolája című tehetségkutatóban ő lesz az osztályfőnök, ami nem egyenlő a zsűritagsággal. 

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!