Molnár Zoltán

Rovat:

Next
Becsült olvasási idő: 1 perc
Forintban kell mostantól fizetni a Spotify-ért

Ez minimális áremelkedéssel is együtt jár, bár a forint ereje majd eldönti, ez tartós lesz-e.

A múlt héten derült ki, hogy 53 országban emelni fogja az előfizetői díjat a Spotify, de az most derült ki, hogy Magyarországon is – írja a 24.hu. A lap szerint a hazai felhasználók levelet kaptak a zenei streamingszolgáltatótól, hogy mostantól euró helyett forintban lesz az elszámolás (a forint aktuális erősödése/gyengülése majd eldönti, ezzel ki jár jól).

Így tehát a Egyéni Premium csomag havi 4,99 eurós összegről havi 1990 forint összegre módosul. A két profil használatát lehetővé tevő Duo csomag 2690 forintba, a 6 fiókot tartalmazó családi csomag 3290 forintba, míg a Hallgatói csomag 1090 forintba kerül majd havonta a Spotify oldalán közzétett tájékoztató szerint.

(Kép forrása: HTGanzo / Adobe Stock)