Shakira elbújhat, a Waka Waka sehol sincs az idei foci-Eb német slágerétől, amit egy Hamburgban élő indiai testvérbár Lovely és Monty Bhagun jegyez. A Diese EM, azaz Ez az Eb című dal lett ugyanis a nem hivatalos himnusza a németeknek, és olyannyira berobbant, hogy már nem csak a német újságokban cikkeznek róla, de a Guardian is beszámolt róla az Euronews pedig felsorolta a top 5 dal között, amit a német stadionokban hallhatnak a focirajongók.
A dal szövegében hódolnak a vendéglátó német csapat előtt és dícsérik a nationalelf összetételének sokszínűségét. Lovely és Montynak nem ez az első focis dala, nyolc évvel ezelőtt, a 2016-os foci-Ebére is próbálkoztak hasonlóval, de az nem lett akkora hype, mint az idei. A szöveget Lovely írja, az éneklésért pedig Monty felelős, a stílust pedig Dollywoodnak nevezték el, a Bollywood és a D, mint német felségjel ötvözetéből. A slágerhez tartozó klipben a német zászlónak is kitüntetett jelentősége van, a mez alatt kötényként használják, de munka közben sem restellik kirakni fehér Mercedes-ükre a schwarz-rot-goldot az indiai taxisok, akik 40 éve vándoroltak be Németországba és mostanra már hírnevet szereztek maguknak a német nyelvű, Punjabi-stílusú szerzeményeikkel.

