Becsült olvasási idő: 1 perc
Félmilliós büntetés a Klubrádiónak

Félmillióra büntette az NMHH a Klubrádiót, akik ez ellen fellebbeztek. A tárgyalást kedden tartották, azonban a Demokratikus Koalíció részvételét nem engedélyezte a bíró, így elhalasztották a pert.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!