Becsült olvasási idő: 1 perc
Ezek lettek a Szelfi plakátjai

Mindenki szenved rajtuk. 

Június 8-án elindult az RTL II Szelfi című dokureality-je, amelyben hat ismert, kevésbé ismert ember dokumentálja a mindennapjait. Az indexes Sixx itt lelkendezett a műsorról, illetve arról, hogy Puzsér Róbert, Bérczes Róbert (Hiperkarma), Völgyesi Gabi (Unique), Karsai Kata (Az Éjjel-nappal Budapest egyik korábbi szereplője), Horváth Gréta (modell) és Ada (műsorvezető) a saját maguk, vagy valamely családtagjuk által kezelt kamerával bemutatják, mennyire viszontagságos életük van a mindennapokban.  Ezek meg itt a műsor plakátjai.