Érd Megyei Jogú Város Önkormányzata közel 281 millió forintot nyert el egy részben európai uniós finanszírozású pályázaton, melynek eredményeképp az egyik helyi gimnázium kap korszerű természettudományi labort. A város ennek a projektnek a kommunikációjára írt ki közbeszerzést, melynek nyertese a városmarketinges területen kifejezetten aktív Prestige Média lett. Várhegyi Attila, a Fidesz volt pártigazgatójának cége így nettó 9 608 000 forintos megbízással lett gazdagabb.
A feladat tartalmaz többek között marketingstratégia elkészítését, kommunikációs kampányt, konferenciák és műhelymunkák tervezését és kivitelezését. A közbeszerzésre két ajánlat érkezett, a Prestige Média mellett az Imagine Creative adott még be pályázatot.
Várhegyi Attila cége részben városmarketinges megbízásairól ismert, a cég az elmúlt években számos, többnyire fideszes, vagy Fidesz-többségű önkormányzat tenderét nyerte meg.
