Becsült olvasási idő: 2 perc
Emlékmű lett az Arc bringájából

Guruló emlékmű néven avatták fel az Arc óriásplakát-kiállítás és verseny szervezői azt az insatllációt, amit a 2008-2009 között, roma származásuk miatt meggyilkolt emberek emlékére készítettek és ideiglenesen a Gödör Klubban állítottak ki.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!