"Mindenki gyűjt valamit, hát én a borzasztó cégéreket, neveket, "brand"-eket", - áll a rövid emailben, amit a blog gazdája küldött nekünk. Szerzője amolyan kortárs Vikár Béla, csak nem népdalokat gyűjt, hanem népi márkázást, szlogeneket. Nem csak szóvicceket! Ennek a gyűjteménynek pedig egyszer a Országos Széchenyi Könyvtárban lesz a helye.
Egyetlen egyet teszünk ki, mert ez nagyon odavert.

A Brandetlen nemrég indult, lehet neki beküldeni, ajánlani, és mi is mindenkit arra buzdítanánk, hogy segítsen a szerzőnek gyarapítani a gyűjteményt. Egyébként volt már hasonló próbálkozás (talán több is), ebben biztosak vagyunk, ha valaki emlékezne a nevére, akkor bekommentelhetné.
