Becsült olvasási idő: 1 perc
Eljárás indult Bayer miatt

A Nemzeti és Etnikai Kisebbségi Jogvédő Iroda panasza alapján hatósági eljárást indított a Médiatanács a Magyar Hírlap ellen Bayer Zsolt januárban megjelent, a cigánysággal szemben uszító publicisztikája miatt – értesült a Népszabadság.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!