Becsült olvasási idő: 2 perc
Elindult az Oreo bevezető kampánya

Naponta hetvenmillió, másodpercenként 800 fogy belőle világszerte – olvasható az Oreo szendvicskeksz bevezetéséről szóló sajtóközleményben. A márka magyarországi bevezetését nagyszabású médiakampánnyal támogatja a Mondelez.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!