A Multireklám köztéri médiavállalat egykori tulajdonosa, a magyarországi Grey első ügyvezetője, más kreatívügynökségek, sportmarketingvállalkozás, direkt marketing és telemarketing cégek alapítója és vezetője volt.
Tevékenyen részt vett mind a nemzetközi, mind a hazai Reklámszövetség, a Magyarországi Reklámügynökségek Szövetsége, a Közterületi Reklámszövetség munkájában, valamint kezdeményezésére jött létre a Direkt Marketing Szövetség, amelynek sokáig az elnöke volt.
A minden újra nyitott szakember rendkívüli megérzéssel indított el új vállalkozásokat, ötleteivel nemcsak a szakmát, de sokszor még saját kollégáit is lenyűgözte.


