hero
f.j.

Rovat:

Média
Becsült olvasási idő: 1 perc
Elhunyt Schlecht Csaba
Hatvanhárom évesen meghalt a Lánchíd Rádió és a Magyar Nemzet főszerkesztője.

Stroke-ja után már nem tudott felépülni, pedig éveken át küzdött. Június 30-án hajnalba érte a halál - írja a Magyar Hang. Nekrológjukban kissé fantomszerű figurának, a „hírekben szereplése ellenére” mindig kedves és mosolyogós emberként jellemzik. 

2017-ben, egy évvel a megszűnése előtt került Schlecht irányítása alá a Magyar Nemzet és a Lánchíd Rádió, miután Orbán Viktor és Simicska Lajos szakítását követően megindult a médiabirodalom átszervezése. A lap szerint Schlecht nagyon sokat tett a túlélésért, mielőtt Simicska birodalma végleg összeomlott volna. 

A Magyar Hang azt állítja, Schlecht egészségügyi állapota közvetlenül ezután romlott meg, amiből később már nem tudott talpra állni. 

Fotó: Zimon András