Az Ügynökségek Éjszakája egyik fontos célkitűzése, hogy a kreatívipart közelebb hozza a pályaválasztás vagy -módosítás előtt álló fiataloknak, akik érdeklődnek a reklám iránt. A május 31-én tartott nagy éjszakai eseményen hat diáktúra indult, ahol szakmai vezetővel lehetett bejárni a hazai ügynökségeket, emellett pedig 14 ügynökség készült programokkal.
Mutatjuk a képes beszámolót - ebben a galériában a diáktúra, az ACG, az Artificial Group, a BeSocial-Café, a DDB, a Dentsu, a feat., a Greenroom-IPG Mediabrands és a Kastner képeit láthatjátok.
A második adag képanyag között a Mediator, a Mito, a Progressive, a Publicis, a Republic, a VML és az afterparti pillanatai elevenednek meg.

