hero
M.K.

Rovat:

Reklám
Becsült olvasási idő: 1 perc
Egy több, mint tíz éves Volkswagen-reklám nézettségét pörgeti fel a film folytatása
Mindkét szpotot a DDB készítette, a régi az amszterdami, az újat a berlini.

Idős hölgytulajdonostól megkímélt állapotú autót venni jó áron – erre húzta fel a Volkswagen korábban egy Golf reklámját. A több, mint egy évtizede készült szpot most a Reddit „Unexpected” fórumán jelent meg újra, és gyorsan félmillió megtekintést generált – írja a Hvg.hu. A lap szerint nem véletlenül került elő ez a régi reklám, ugyanis megérkezett a folytatása. 

Az idős nővel készült Golf-reklámot az Ads of the World szerint 2011 júliusában mutatták be Hollandiában, a szpotot az amszterdami DDB készítette. 

A folytatás most decemberben jelent meg, és a DDB Berlin munkája..