A Westend november 5-ig tartó kampánnyal népszerűsíti immár negyedik designpályázatát. Az idei felhívást „Tervezd velünk a jövőt!” szlogennel profi és amatőr grafikusok körében hirdettek meg. A pályázók feladata a márka W betűjének jövő ihlette kreatív újratervezése lesz. Az új logónak tükröznie kell, milyennek képzeli a tervező a jövő bevásárlóközpontját, és ugyan a W betű formája adott, de a tartalma szabadon változtatható.

A pályázati anyagokat november 5-ig lehet feltölteni a Westend pályázati aloldalára. A beérkezett pályamunkákat egy szakmai és egy bérlőkből álló szponzor zsűri – Vapiano, Humanic, C&A, Kiehl's – is elbírálja. Az első három helyezett díja különböző értékű Westend ajándékkártya lesz, de a bérlők is ajánlottak fel ajándékokat.
A logókat aztán a közönség is elbírálhatja majd, miután a pályázatokat az üzletközpont saját Facebook oldalán is publikálni fogja: a legtöbb szavazatot kapott három alkotást ugyancsak Westend ajándékkártyával jutalmaznak.
A legjobb pályaművekből pedig január 15-ig látogatható kiállítást is szerveznek.
A logópályázat kampányán a Ten és a Well ügynökségek dolgoztak.

