1.
Az egyik kedvenc cipőm egy fehér bőr converse, melynek érdekessége, hogy csillag formájú lyukakkal van tarkítva. Mára már kicsit elkopott, de egy-egy fesztiválra, nyári bulira még mindig előveszem.

A szavazás lezárult!
2.
“Kötelező fesztiválkellékem! A 2009-es Szigeten rajzoltattam a kedvenc conversemre, hátul a becenevem (Kummu) szerepel, oldalt pedig egy spanyol idézet. A cípő azóta egy fesztiválról se maradt otthon, hű társam évek óta, és még mindig bírja. Mottónk: Amíg le nem rohad…!!!”

A szavazás lezárult!
3.
"Nem igazán tetszettek a Converse-cipők, egészen addig, amíg ki nem jött a DC Comics széria, mert azt gyerekkorom óta olvasom. Azóta már a második »kiadásból« is sikerült egyet beszerezni, és remélem idén újabb példánnyal gazdagodhatok."

A szavazás lezárult!
4.
Férfiben nem volt!
A szavazás lezárult!
5.
Idén nyáron szereztem Amerikából.

A szavazás lezárult!
6.
Ők a kedvenceim. Nike Air Huarache bball (1. kép) az első számú kedvenc. Elég kalandos volt a beszerzése. Nike air max 2011 (2. kép), egy kanadai kiruccanás eredménye. Nike air max 1 premium (3. kép), a megtestesült szépség. Ez a cipő úgy tökéletes ahogy van.

A szavazás lezárult!
7.
Egy egyedi, kézzel festett Amerika Kapitány Converse.
A szavazás lezárult!
8.
Alapvetően a hétköznapi business casualt szoktam feldobni a képen látható vidám darabokkal, de a tweed borítású erősítőmhöz és a sunset orange színben pompázó Fender stratómhoz is jobban passzolnak, mint egy szép pár hasított krokodilbőr makkos cipő. A 6 évesnél nem nagyobb gyerekek imádják, Batman pedig kinőhetetlen.
A szavazás lezárult!
9.
Egyik kedves kollégám hobbi projektje ilyen cipők festése, amire a barátnőm időm lecsapott és megrajzoltatta vele meglepésből kedvenc X-man karakterem (Wolverine) erre a classic converse cipőre.

A szavazás lezárult!
10.
Jónéhányan valljuk, hogy minden úriember ruhatárában ott a helye egy hófehér Air Force 1-cipő. A több, mint 30 párból még sokat kiválaszthattam volna, de ez tényleg egy ikonikus modell (amúgy a jobb oldali az enyém).

A szavazás lezárult!
11.
Ebből a Converse magas szárúból sem sokat láttam szaladgálni.
A szavazás lezárult!
