A People arról írt, hogy az amszterdami székhelyű Just Eat globális ételkiszállító cég két komoly hanggal és elképesztő látványvilággal készült új reklámjában: Christina Aguilera és Latto ruhakölteményekben hamburgerekről, sültkrumpliról és élelmiszeripari alapanyagokról énekel egy festményekkel díszített kastélyban.
Az operát és rapet vegyítő Did Somebody Say című dal klipje igazi vizuális tobzódás, a két énekes egy arany-piros gondolában is utazik, Latto mobilja pedig szépen belesimul a barokkos díszletbe.
Nem ez az első alkalom, hogy a Just Eat két sztárral szerepel: Katy Perry és Snoop Dogg is szerepelt már saját Did Somebody Say című klipjében 2022-ben, illetve 2020-ban.
