Becsült olvasási idő: 1 perc
Cégvezetést szimulálnak a diákok

Idén is megrendezik a Diák Menedzsment Bajnokság üzleti szimulációs játékra épülő országos versenyét. 2011-ben egy FMCG vállalat vezetését kell eljátszaniuk a hallgatóknak.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!