hero
f.j.

Rovat:

Reklám
Becsült olvasási idő: 1 perc
Plakátokon szúr oda ezúttal az „átlagembereknek” a Burger King
A Burger King applikációjának kampánya ihlette a viccelődést.

A „Smart People Have Our App” kampány plakátjain azt sugallják, hogy az okos emberek az alkalmazásukon keresztül szerzik be a szendvicseiket, és közben „más embereket” ugrat. 

Az egyik buszmegállós plakát például azon élcelődik, hogy a reklámok olvasása közben emberek képesek lekésni a buszt, illetve vannak olyan emberek, akik „tapsolnak, amikor leszáll a repülőgép” esetleg kamuszemüveget hordanak. 

Az sajnos nem derül ki a kampányból, hogy ha valaki dioptriamentes szemüvegben tölti le az alkalmazásukat, akkor okos vagy ciki ember-e a Burger King szerint, de valószínűleg marginális csoportról lehet szó, így nem érezték fontosnak feloldani ezt a konfliktust. 

A cégtől nem áll távol a szurkálódás, hasonló kampányban ugratták a konkurens márkákat is korábban.

Via: The Drum