A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!
Becsült olvasási idő: 2 perc
Büntetést kapott a TV2 és az AMC is
Felirathiány és téves korhatár-besorolások, burkolt élelmiszer-reklám, szabálytalan támogatói megnevezések, szerződéses vállalások és adatszolgáltatási kötelezettség megsértése miatt szabott ki szankciót szolgáltatókra a médiatanács - áll a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) közleményében.
