Büntetést kell fizetnie az Tv2-nek, amiért a Mokka január 7-i adásában a médiatanács megítélése szerint termékmegjelenítés helyett burkolt reklám volt látható. A reggeli magazinműsor Reklámtorta című műsorrészében egy urológiai terméket népszerűsítettek, azonban a reklámozási szándékot nyíltan nem vállalták.
2011 óta nyolcadik alkalommal állapított meg a Médiatanács burkolt reklám miatt törvénysértést a Tv2-nél, ezért 250 ezer forint bírság megfizetésére kötelezték a csatornát.
