Becsült olvasási idő: 1 perc
Bringásokat keres a Mol

1.000.000. tekerés Magyarországon címmel hirdetett versenyt a Mol bringaprogram. Két olyan biciklis fognak kiválasztani, akik augusztusban fizetésért cserébe körbekerekezik az országot és blogolnak. 

Az ország bringás nagykövetét keresi a Mol bringaprogram. A felhívásra olyan 18 év felettiek jelentkezését - egyénileg és párban - várják, akik egész augusztusban képesek napi 25-30 km-t tekerni és jártasak a videóblogolásban. 

A két kiválasztott bringás egy egyhónapos bringás felfedező körútra indul augusztus 1-jén a Balaton, a Fertő tó és a Dunakanyar régiókban - a Mol által meghatározott útvonal és programterv alapján - az útról napi rendszerességgel kell videóban beszámolni. Mindezért fejenként félmilló forint jár. 

A jelentkezők feladata egy legfeljebb 700 karakteres szöveg, amelyben mindenkinek le kell írni, hogy miért éppen őt válasszák nagykövetnek, és egy maximum másfél perces bemutatkozó videót elkészítése is feltétel. Ezután a szavazatok gyűjtése következik július 21-ig.

A 10 legtöbb szavazatot kapott pályázat közül a Mol bringaprogram zsűrije választja ki a két győztes bringást. Az eredményhirdetés július 26-án lesz. 

Bővebb információkat itt talál.

Más cég is hirdetett már blogírásra, videoblogolásra szóló állást: a Bónusz Brigád egyéves szerződést kötött az Álommeló nyertesével, a Tensi pedig fél évig utaztatta a kiválasztott pályázóját.