Becsült olvasási idő: 1 perc
Friderikusz lesz a kvízmester?

A Blikk információi szerint Friderikusz Sándor vezeti majd a Legyen ön is milliomost, ami hosszú szünet után visszatér az RTL képernyőjére. Vágó István régi széke helyett a Story4-en fejleszt új műsort magának.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!