Április másodikán elindul a Birodalom, a 24.hu és a Partizán közös külpolitikai podcastje – írja a 24.hu.
A műsor két részből áll majd: a Birodalom kéthetente jelentkezik a Partizán csatornáin, itt arról lesz szó, amit a műsor szereplői fontosnak tartanak. Ezt követi a Birodalom után, ahol a közönség kérdezhet, a műsorkészítők pedig válaszolnak. A Birodalom bárki számára ingyenesen lesz elérhető, a Birodalom utánhoz csak a 24 Extra Csúcs-csomagjának előfizetői férnek majd hozzá.
Dobozkép: Unspalsh/Will Francis
