Becsült olvasási idő: 1 perc
Bezártak egy ellenzéki rádiót

A fehérorosz hatóságok bezártak egy népszerű rádiót, feltehetően azért, mert tüntetésekre szólító mondat hangzott el benne egy ellenzéki politikus szájából - írja az MTI.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!