Új szakemberrel erősíti csapatát a Diéta&Fitnesz. A Geomédia kiadó életmódmagazinjának szerkesztőségét mostantól Béres Alexandra vezeti. Az Európa- és világbajnok sportoló a lap szakmai irányítása mellett a magazin arcaként is erősíti a kiadványt. “Fontos, hogy szakmailag alapos és témáiban változatos életmódmagazinok segítsék tanácsaikkal az olvasókat”- mondta a lap új főszerkesztője.

Dobricza Gabriella, a Geomédia vezérigazgatója elmondta: “A Diéta&Fitnesz a saját kategóriájában a legnagyobb hagyományokkal rendelkező, nagy presztízsű lap, mely a tradíciók ápolása és továbbvitele mellett folyamatosan képes a megújulásra, szakmailag egyre erősebb, neves szakembereket tudhat maga mögött. Ebbe a koncepcióba illik a Béres Alexandrával elindult együttműködés” – tette hozzá.
