Molnár Kinga

Rovat:

Reklám
Becsült olvasási idő: 0 perc
Az Ibis és az ALL megjelenik a Szigeten
Az idén visszatérő fesztiválon az övék lesz az Európa Színpad.

Két év kihagyás után idén újra megrendezik a Sziget Fesztivált, ahol az Európa Színpad két támogatója az Ibis szállodamárka és az ALL – Accor Live Limitless, az Accor ingyenes életmód hűségprogramja. 

Az Ibis Music programmal az Ibis a karrierjük kezdetén álló zenekarokat és művészeket támogat: összehozza őket a világ minden tájáról érkező zeneszerető utazókkal. 

A 2021-es virtuális turnék után az Ibis Music az augusztus 10-én induló budapesti fesztivál mellett a Montreux Jazz Fesztiválon és egy sor exkluzív, hotelben szervezett koncerten jelenik meg Európában.