A Nissan Facebook-oldalán jelentek meg azok a képes-szöveges hirdetések, amelyekben Stohl András (az elegáns) és Ganxsta Zolee (a kemény) az új, hybrid hajtású X-Trailt reklámozzák. A kampány készítőinek fantáziájáról mindent elmond a reklámok szövege.


Bár a fenti két kép (feltehetőleg a közösségi médiában megjelent reakciók hatására) azóta eltűnt a márka Facebook-oldaláról, ez nem teszi semmissé a tényt, hogy a reklámok elkészültek, és kikerültek a Nissan oldalára. Sőt Ganxsta Zolee-val és Stohl Andrással egy hasonló gondolati világra utaló, Van akinek a méret a lényeg! című videó is készült.
A Nissan hirdetése kapcsán hamarosan egy véleménycikkel készülünk, de arra is kíváncsiak vagyunk, szerintetek hogyan készülhetnek még ma is ilyen kampányok.
Írjatok!

