Becsült olvasási idő: 0 perc
Autópályán kampányol a Zeiss

A társadalmi felelősséget szem előtt tartva „Az éleslátás életet menthet” balesetmegelőzési kampányt indított a nyári hónapokra a Zeiss optikai márka az Országos Balesetmegelőzési Bizottsággal (OBB) közösen. 

A balesetmentes vezetésre és az éleslátás fontosságára hívják fel a figyelmet a Zeiss és az Országos Balesetmegelőzési Bizottság közös, „ráfutásos balesetet” ábrázoló kampányának óriásplakátjai, melyek a napokban kerültek ki az M1-es, M3-as, M6-os és M7-es autópályák mellé.

arm.jpg

Az óriásplakát-kampányt pr- és közösségi médiás aktivitásokkal egészítette ki a Zeiss keratívügynöksége, az Armadillo. A nyári kampány kommunikációjában az autósok – külön a kabriósok – mellett  motorosoknak, kerékpárosoknak és a vízen közlekedőknek, például hajósoknak, vitorlázóknak szóló tanácsok is lesznek.