Becsült olvasási idő: 1 perc
Átadták a Csengery Antal Díjakat

Tarlós István főpolgármester átadta a 2011-es Csengery Antal Díjakat vasárnap a Városházán. A díjjal a hazai sajtó azon munkatársait ismerik el, akik huzamos időn át kiemelkedő tevékenységükkel a fővárost és a Fővárosi Önkormányzat működését érintő hírekről, információkról magas színvonalú, hiteles, pontos, tárgyilagos és gyors tájékoztatást adtak az írott és elektronikus sajtón keresztül.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!