Becsült olvasási idő: 1 perc
Amerikai pr-re költ a KIM

Az Index arról számol be, hogy egy bostoni kommunikációs tanácsadó céget szerződtetett a Közigazgatási és Igazságügyi Minisztérium Magyarország imázsának javítására. Az Orbán-kormány több mint egy évre kötött megállapodást az amerikai pr-ra.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!