Becsült olvasási idő: 1 perc
A vezérigazgatók elhagyják a Twittert

Kevesebb vezérigazgató használja világszerte a Twittert, mint két éve. Egy beszámolóból kiderült, hogy veszélyesebbnek tartják, mint a Linkedint, a Facebookot, vagy a Youtube-ot.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!