Becsült olvasási idő: 0 perc
A válogatott előtt tiszteleg az Unilever

Hétvégén véget ért a foci Eb, az Unilever Surf márkája pedig pólókra írt üzenettel tiszteleg a tornán sikeresen szereplő magyar fociválogatott előtt. A Keletinél nemzetiszínű pólók/mezek lógnak egy 50 méteres szárítókötélen, „Szép volt fiúk” felirattal.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!