Becsült olvasási idő: 3 perc
A tévék is tiltakoznak a reklámadó ellen

„Adónak álcázva akarja tönkretenni a kormány az RTL-t” – ezzel a címmel adott ki közleményt az RTL Klub a tegnap az országgyűlés elé terjesztett reklámadó-tervezet kapcsán, a TV2 pedig elfogadhatatlannak tartja, hogy egyeztetés nélkül került a törvénytervezet ismét napirendre.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!