"A magyar labdarúgás hosszú évek óta a béka feneke alatt van, ez egy tény. Mégis rengeteg szurkoló van, aki még hisz a csodában: egyszer feltámadunk, és újra világszínvonalú lesz a hazai foci. De mi köze mindehhez a Prezinek?" - teszi fel a kérdést Petrányi-Széll András, a PS:Provocative ügyvezetője.
A bejegyzésben megfejti az összefüggést >>>
