A Pepsi egyszerűen de nagyszerűen olyan képeket posztolt, amin megjelenik jellegzetes háromszínű logója a Burger King, a McDonald’s és a Wendy’s csomagolásain. „Ha nem is szerepelünk a menün, mindig képben vagyunk” – szól mellé a szöveg.
Mindez nagyobb verseny része, amit az ősrivális Coca ellen indítottak: a Pepsi arra kéri követőit, hogy posztoljanak fotókat bármilyen burgerrel és persze egy jól látható Pepsivel együtt, ami mellé a #BetterWithPepsi hashtag jár. A tag korábban is feltűnt már májusban, akkor egy Pepsi által összehozott szembekötős vizsgálat állapította meg a nem meglepő eredményt, miszerint a fogyasztók 60 százalékának jobban ízlik a Big Mac vagy a Whopper, ha a Pepsi kólájával öblíthetik le.
