Aki aljas akar lenni, annak Oranginát kell venni(e). A narancsital-márka ugyanis olyan üdítősdobozokat hozott ki, amelynek aljára be van építve egy szenzor, amivel az éppen bekapcsolt tévét ki lehet nyomni. Oltári ötlet! Nem ragoznánk tovább, mert az ötlet tényleg ennyi és ehhez még franciául sem kell tudni. De nagyon szívesen kirpóbáltuk volna az angol-olaszon. Majd elmenekültünk volna a helyszínről.
A találatot köszönjük a Kantar Mediánál dolgozó olvasónknak, jár neki egy ingyen Nigéria-Irán ma este az M1-en!
