Becsült olvasási idő: 1 perc
Aki kövér, fizessen többet az orvosért!

Az egészségügy egyre növekvő költségeit figyelembe véve súlyosabb anyagi terheket kellene kiróni a túlsúlyosokra - javasolta Marco Wanderwitz, a Németországi Kereszténydemokrata Unió (CDU) képviselője.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!