Becsült olvasási idő: 3 perc
A kamaszok kétharmada rendszeresen iszik

A statisztikák nem rettentik el a fiatalokat az italozástól, évek óta nem csökken az alkoholfogyasztók száma. A középiskolások 66 százaléka ivott egy vagy több alkalommal az elmúlt hónapban.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!