A HírTV és Simicska-médiabirodalom létszámleépítéséről mi is többször írtunk, lásd kapcsolódó anyagainkat, legutóbb Veiszer Alinda menesztéséről. A legutóbbi távozó a 24.hu információi szerint Pauwlik László, a HírTV egy vezérigazgató-helyettese, korábbi vezérigazgatója. Vele együtt közel negyven ember távozik a tévétől. A 24.hu szerint Pauwlik a Simicska Lajos közeli Hung-ister Zrt. nevű produkciós irodánál dolgozik majd tovább.
A HírTV másik vezérigazgató-helyettese Tarr Péter marad a cégnél.
