Becsült olvasási idő: 1 perc
A GVH 50 millióra bírságolta a Pfizert

A Gazdasági Versenyhivatal (GVH) 50 millió forint bírságot szabott ki a Pfizerre, mert álláspontja szerint a cég tisztességtelen kereskedelmi gyakorlatot folytatott a Multi-tabs Multi Kid étrend-kiegészítő készítménye népszerűsítésekor. A Pfizer vitatja a döntést és bírósághoz fordul.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!