A rigai Golden Hammer reklámfesztiválon az év ügynökséghálózatának a Grey Groupot választották, mivel a Grey és a G2 nyerte a legtöbb díjat az idei versenyen.
Az idén 14. alkalommal megrendezett Golden Hammeren a kelet-európai országokon kívül a balti államok és Skandinávia is rendszeresen képviselteti magát, ahol 12 ország zsűritagjai döntenek a Grand Prix, az arany és az ezüst díjak sorsáról.
Mint arról beszámoltunk, az ügynökségi csoport budapesti irodája az Allianznak készített e-Otthon kampánnyal shortlistre jutott az egyéb digitális megoldások kategóriában.
