A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!
Becsült olvasási idő: 1 perc
A Greenpeace újra betámadja a VW-t
A Greenpeace megint a Volkswagen ellen kampányol és újra a többszörös díjnyertes Star Wars-os VW-reklám fricskáját vetik be. George Lucas filmgyártó cége, a Lucasarts az előzőt levetette a Youtube-ról, most egy honlapot kellene eltüntetniük.
