A termék célcsoportjának leírása és megvalósítási koncepció:
A Gólemet bérfőzőként lehet aposztrofálni, mely során saját söreit más főzdék kapacitásait igénybe véve készíti, elsősorban a sörök karaktereit, egyediségét helyezve a középpontba.
Célcsoportunk tagjai 18-39 éves, AB státuszú, nagyvárosi sörfogyasztók, akik:
- Nyitottak és keresik a kategória újdonságait
- Hajlandóak megfizetni a különleges sörök magasabb árát, mert tudják, hogy magasabb értéket is kapnak érte
A nevezés tárgyát képező 3 db 0,33 L-es Sötét Bunkó sört tartalmazó Multipack esetében megjelenítésre kerültek a márka fő grafikai elemei:
- A Gólem logó, mely sajátossága, hogy a Gólem históriát alapul véve, mi is összegyúrtunk élettelen elemeket valami élővé, ez esetben a Gólem szó betűit egy alakká (G. a fej, ó: a test, l és e: a karok, m: a lábak), mely így magába foglalja saját nevét is
- A Gólem kezek, melyek formájukkal és színűkkel egyaránt utalnak a Gólem megjelenésére és a komlódominanciára söreinkben, mivel egy-egy komlótobozban végződnek a csomag hátsó oldalán.
Így egységesen egy látványos kombinációt alkotnak, melyek hivalkodva ösztönöznek a csomag leemelésére a polcokról.
A képgalériát az alábbi képre kattintva tekintheti meg:

