A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!
Becsült olvasási idő: 1 perc
18000 dolgozóját küldheti el a Microsoft
A Business Insider értesülései szerint csütörtökön jelenti be a Microsoft, hogy megválik legalább 18000 dolgozójától, ebből 12500-at a nemrég felvásárolt Nokiától rúgnak majd ki. A források szerint az ok a költségcsökkentés, valamint az, hogy a Microsoft az elmúlt 2 évben a felhőalapú és a mobilszolgáltatások felé mozdult el.
